Connect with us

В Україні

Славутич стане першим в Україні повністю безбар’єрним містом

Опубліковано

У межах ініціативи «Без бар’єрів», спрямованої на створення рівних можливостей для всіх українців, зокрема розбудову універсального публічного простору, дружнього до маломобільних груп населення та сімей з дітьми, підписано Меморандум про розвиток безбар’єрної архітектури. Перші підписанти: Міністерство розвитку громад та територій України, Київська обласна державна адміністрація та Славутицька міська рада.

Мета документа – залучення населених пунктів і територіальних громад України до процесу розвитку доступного для маломобільних груп населення середовища та напрацювання найкращих практик у створенні універсального публічного простору. Документ підписали Міністерство розвитку громад та територій України, Київська обласна державна адміністрація та Славутицька міська рада. Проект відкритий для інших міст і ОТГ, які бажають долучитися до ініціативи.

Згідно з Меморандумом м. Славутич стає своєрідною лабораторією з розробки та впровадження на практиці безбар’єрних архітектурних рішень. Міська адміністрація ставить перед собою мету – за чотири роки зробити Славутич першим в Україні повністю безбар’єрним містом та практичним доказом впровадження реальних безбар’єрних рішень в архітектурі.

Зі свого боку та в межах своїх повноважень Міністерство розвитку громад та територій України сприятиме м. Славутичу в розробці та реалізації безбар’єрних ініціатив у сфері будівництва. У подальшому міністерство планує використовувати напрацювання та реалізовані у Славутичі успішні кейси для популяризації ідеї розвитку безбар’єрної архітектури на території всієї України.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.