Connect with us

В Україні

Спонсорів будівництва житла для ветеранів та їхніх сімей залучатимуть юрфірма INTEGRITES та Інститут доступного житла

Опубліковано

Міністерство у справах ветеранів України, юридична фірма INTEGRITES та Інститут доступного житла (США) підписали Угоду про співпрацю задля створення житла для українських ветеранів війни та членів їхніх сімей.

Відповідно до Угоди INTEGRITES та Інститут доступного житла на доброчинній основі сприятимуть залученню до проекту міжнародних спонсорів, а також консультуватимуть щодо концепції, управлінських та проектних рішень щодо будівництва.

Читайте також: Україна та Канада домовилися про молодіжні обміни

«Забезпечення житлом ветеранів, а також членів родин загиблих Захисників і Захисниць, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України – була і залишається пріоритетною програмою Мінветеранів. Крім того, це один з головних напрямків майбутньої системи переходу від військової кар’єри до цивільного життя. Тому ми активно взаємодіємо з іншими міністерствами, відомствами, нашими міжнародними партнерами над ефективним механізмом першочергового надання житла цим категоріям осіб», – прокоментувала Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.