Connect with us

В Україні

Справа МН17: слухання поновлюються

Опубліковано

У Нідерландах відновлюються слухання у справі про збитий над Донбасом пасажирський авіалайнер рейсу МН17 «Малайзійських авіаліній».

Про це йдеться в заяві на сайті суду. «Тепер, коли досудова стадія завершилася 25 листопада 2020 року, наближається слухання по суті. Затверджені розслідування тепер повинні бути розпочаті й завершені. Суд не вважає за необхідне завершувати всі розслідування до початку слухання по суті. Однак повинно бути ясно, які з них ще не завершені і скільки часу вони займуть», – йдеться в заяві.

У ході останнього засідання за деякими з клопотань захисту одного з обвинуваченого (росіянина Олега Пулатова) суд прийняв рішення провести додаткові розслідування, виконання яких покладено на слідчого суддю. Далі в судовому засіданні до виступу будуть запрошені адвокати родичів та адвокати обвинуваченого Пулатова. Також буде надана можливість відповісти представникам прокуратури.

Раніше повідомлялося, що слухання по суті у справі МН17 призначено на 7 червня 2021 року. Нагадаємо також, що судді відкинули запити щодо розслідування альтернативних сценаріїв катастрофи, заявивши, що Міжнародна слідча група вже зробила достатньо і що її висновки були включені в кримінальну справу досить детально.

Джерело: Юридичний вісник України

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.