Тепер техпаспортом можна поділитися з іншим водієм у додатку Дія - LexInform: Правові та юридичні новини, юридична практика, коментарі
Connect with us

Адвокатура

Тепер техпаспортом можна поділитися з іншим водієм у додатку Дія

Дата публікації:

Кабінет Міністрів схвалив постанову, якою дозволено зареєстрованим належним користувачам транспортних засобів користуватися електронним свідоцтвом про реєстрацію транспортного засобу в мобільному застосунку Дія.

Раніше в Дії свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу (техпаспорт) відображалися тільки у власників автівок. Тепер своїм техпаспортом можна поділитися з іншим водієм. Для цього в кабінеті водія потрібно призначити належного користувача. Після того, як власник авто підтвердить належного користувача, в іншого водія в Дії відобразиться свідоцтво на керування транспортним засобом.

Адвокатура

УААПФ підписала відкрите звернення до Прем’єр-Міністра України з підтримкою  запровадження накопичувальної професійної пенсійної системи

Опубліковано

on

От

Українська асоціація адміністраторів пенсійних фондів (УААПФ), Всеукраїнська асоціація недержавних пенсійних фондів (ВАНПФ), а також Українська Асоціація інвестиційного бізнесу (УАІБ) і Професійна Асоціація учасників ринків капіталу та деривативів України (ПАРД) звернулись до Прем’єр-Міністра України з підтримкою запровадження накопичувальної професійної пенсійної системи.

У своєму зверненні УААПФ, ВАНПФ, ПАРД та УАІБ підтримують послідовні дії Уряду та Прем’єр-міністра України щодо розвитку пенсійної реформи, зокрема її накопичувальної складової, шляхом запровадження накопичувальної професійної пенсійної системи, яка дозволить вирішити питання пільгового пенсійного забезпечення працівників шкідливих професій.

Профільні асоціації підкреслили важливість інтеграції накопичувального пенсійного забезпечення у розв’язання таких питань як соціальний захист працівників підприємств, що передаються на приватизацію, залучення накопичувальних фондів у якості інституційних інвесторів до реформи ринку землі, державних стратегічних інвестиційних проєктів, додаткове пенсійне забезпечення працівників державних підприємств, державних службовців на заміну скасованих пенсій за вислугу років, тощо.

Вирішення проблеми відшкодування роботодавцями державі пільгових пенсій, які виплачуються працівникам шкідливих та важких виробництв, шляхом використання існуючої інфраструктури накопичувального пенсійного забезпечення є прикладом саме такої важливої інтеграції. Що в свою чергу також сприятиме розвитку інфраструктури накопичувального пенсійного забезпечення в нашій країні, що вкрай важливо напередодні запровадження обов’язкових пенсійних накопичень.

Найважливіші юридичні новини. Підписуйтесь на LexInform в Telegram

Представники ринку також зауважили на необхідності підвищення якості державного регулювання накопичувального пенсійного забезпечення з боку НКЦПФР як державного регулятора. Оскільки якість та професійність державного регулювання є запорукою стійкого розвитку системи, надійного захисту пенсійних накопичень людей та відповідного зростання довіри до фінансового сектору.

Професійна спільнота готова долучитися до роботи над необхідними рішеннями та нормативними актами для забезпечення ефективної та надійної роботи накопичувальної пенсійної системи, її послідовного впровадження та подальшого розвитку.

Більш детально з відкритим зверненням щодо запровадження накопичувальної професійної пенсійної системи можна ознайомитись за посиланням

Довідка:

Українська асоціація адміністраторів пенсійних фондів (УА АПФ)  була утворена у 2006 році з метою розбудови прозорого та цивілізованого ринку недержавного пенсійного забезпечення в Україні, встановлення професійних стандартів діяльності з адміністрування недержавних пенсійних фондів, що відповідають світовим стандартам.

УА АПФ є об’єднанням учасників системи накопичувального пенсійного забезпечення, а саме: адміністраторів недержавних пенсійних фондів.

Читати далі

Адвокатура

Тестовая новость для УКРНЕТ

Опубліковано

on

Тут тестовая новость раздела для УКРНЕТ

Читати далі

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

В тренді

© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2022
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Вже йдете? Перш ніж Ви підете ...

Запрошуємо до нашого каналу Telegram

Не варто пропускати жодної актуальної новини ;)
close-link