Connect with us

В Україні

Три роки за ґратами: вирок суду військовослужбовцю за вчинення смертельної ДТП

Опубліковано

⚡ AI SUMMARY
Військовослужбовця ЗСУ засуджено до 3 років позбавлення волі за смертельну ДТП у стані алкогольного сп'яніння. Він, керуючи авто, виїхав на зустрічну смугу та зіткнувся з вантажівкою, що призвело до загибелі його співслужбовця. Суд врахував співпрацю зі слідством, каяття та відшкодування збитків, призначивши мінімальне покарання за ч. 2 ст. 286 КК України.

За публічного обвинувачення Вінницької спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено військовослужбовця однієї з військових частин Сухопутних військ ЗСУ, яка дислокована у м. Гайсин.

Установлено, що вказаний старший солдат, перебуваючи за кермом автомобіля у стані алкогольного сп’яніння, грубо порушив Правила дорожнього руху. Не врахувавши дорожню обстановку та свій стан, він на прямій ділянці дороги допустив виїзд автомобіля на зустрічну смугу, де відбулося зіткнення з вантажівкою, внаслідок чого його співслужбовець, який перебував на пасажирському сидінні, загинув на місці дорожньо – транспортної пригоди.

26.08.2021 Гайсинський районний суд Вінницької області, прийнявши до уваги обгрунтовані доводи сторони обвинувачення – Вінницької спеціалізованої прокуратури, визнав обвинуваченого винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України. Обвинувачений визнав свою вину в повному обсязі.

Врахувавши  активну співпрацю обвинуваченого зі слідством, його щире каяття та добровільне відшкодування родичам потерпілого моральної шкоди, суд призначив йому мінімальне покарання, передбачене санкцією статті ККУ. Вироком суду підтримано думку державного обвинувача. Винуватця смертельної ДТП засуджено до 3 років реального позбавлення волі.

Прес-служба Спеціалізованої прокуратури у військовій
та оборонній сфері Центрального регіону

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2025
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.