Connect with us

В Україні

Цифрові освітні центри зібрано на єдиній мапі

Міністерство освіти і науки України створило мапу цифрових освітніх центрів.

«Цифрові освітні центри – це безпечні, затишні простори для навчання й дозвілля школярів від 6 до 18 років. Такі центри сприяють відновленню доступу до освіти та соціалізації дітей. Нині в Україні їх функціонує вже 154. Вони не замінюють закладів освіти, але надають безпечний доступ до дистанційної та неформальної освіти дітям, які не можуть здобувати її очно, а також потребують додаткового супроводу в навчанні. Такі рішення є ефективними для громад, у яких пошкоджена освітня інфраструктура, а також для внутрішньо переміщених учнів і учениць, яким необхідна соціалізація та підтримка в освітньому процесі», – повідомили у Міністерстві.

Читайте також: Випускників 2023/2024 звільнено від підсумкової атестації

Наразі центри працюють у 17 областях України, їхня кількість постійно зростає. Міністерство працює над забезпеченням донорської підтримки для створення нових цифрових освітніх центрів. У цих просторах уже є все необхідне для навчання: ноутбуки та планшети, хороший інтернет, укриття, облаштовані приміщення зі зручними меблями, навчальними та дидактичними матеріалами, настільними іграми тощо.

Кожен цифровий освітній центр має програму академічних занять та позашкільних активностей. Їх проводять спеціально навчені фахівці – тьютори або фасилітатори. Також діти тут можуть соціалізуватися, отримати профорієнтаційну підтримку, допомогу в підготуванні до іспитів. Усі послуги – безоплатні, а щоби почати займатися, достатньо поспілкуватися із тьютором/фасилітатором, отримати розклад занять та необхідну інформацію.

Мапу оновлюватимуть відповідно до відкриття центрів.

Читати далі

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2023
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.