У номінації “Найкращий GR-інструмент у сфері лобізму” переміг Олександр Ліщина - IV Всеукраїнська GR-Премія - LexInform: Правові та юридичні новини, юридична практика, коментарі
Connect with us

В Україні

У номінації “Найкращий GR-інструмент у сфері лобізму” переміг Олександр Ліщина – IV Всеукраїнська GR-Премія

Дата публікації:

9 грудня 2021 року пройшла IV Всеукраїнська GR-Премія – найбільше нагородження провідних спеціалістів у галузі GR, публічної адвокації та лобіювання в Україні.

Мета GR-премії – залучення топ-спеціалістів України у згаданих сферах задля інституціоналізації та розвитку на практиці (в тому числі і законодавчій) налагодження GR – діалогу між бізнесом, державою та суспільством. Цього року на розгляд організаторів GR-Премії – Української асоціації GR-професіоналів та лобістів поступило понад 78 заявок на перемогу від провідних фахівців галузей України. Це підтверджує інтерес спеціалістів до роботи з Асоціацією над розвитком культурного та прозорого діалогу між державою, громадськістю та бізнесом. Підтвердив його ефективність Олександр Ліщина – переможець IV Всеукраїнської GR-Премії у номінації “Найкращий GR-інструмент у сфері лобізму”, який є Комерційним директором товариства “Промоушн Індастріс” (“Promotion Industries”).

“Promotion Industries” – Компанія, що спеціалізується на реалізації інвестиційних проектів промислового будівництва в металургії, коксохімії та енергетиці, керує портфелем представництв зарубіжних промислових компаній в Україні. Саме за  досягнення із залучення іноземних інвестицій в промислову галузь був нагороджений Олександр Ліщина. Завдяки його роботі було налагоджено зв’язки між іноземними, а саме китайськими, комерційними та державними промисловими компаніями. Важливою є й реалізація проектів в металургійній, енергетичній, транспортній галузі. Також завдяки зусиллям пана Ліщини вдалося допомогти іноземним промисловим компаніям адаптувати та розширити зв’язки у промисловому секторі України  для реалізації проектів стратегічного значення. І найголовніше досягнення – відкриття представництва першої державної китайської машинобудівної компанії в Україні. Успіх “Promotion Industries” та Олександра Ліщини як Комерційного директора компанії високо оцінили організатори премії.

Головний організатор IV Всеукраїнської GR-Премії – Українська асоціація GR-професіоналів та лобістів – найбільше в Україні об’єднання спеціалістів у сферах GR, публічної адвокації, лобістів, мета роботи якого – сприяння побудові прозорого діалогу у ланці “громадськість-держава-бізнес”. Члени асоціації активно залучаються як до всеукраїнсько важливої діяльності (зокрема, робота над 4 законопроектами про лобізм), так і до міжнародної. Асоціація регулярно проводить Круглі столи, масштабні конференції та інші міжнародні заходи, що спрямовані на об’єднання провідних представників GR, PR та зв’язків з громадськістю, лобіювання, бізнесу, громадської та адвокаційної діяльності, а також спільну роботу над покращенням побудови діалогу між суспільством, державою та бізнесом у різних країнах. Серед таких заходів, проведених Українською асоціацією GR-професіоналів та лобістів , варто віднести наступні:

Найважливіші юридичні новини. Підписуйтесь на LexInform в Telegram

Круглий стіл «Європейська перспектива України» (11 жовтня 2918 року. Брюссель, Бельгія)

Круглий стіл “Європейська перспектива України” ( у якому взяли участь депутати Європейського Парламенту, серед яких – Джулі Уорд (Великобританія); Річард Чарнескі (Польща), Жозе Мануель Фернандеш (Португалія); серія зустрічей “Діалог про майбутнє: Україна-США” (Майкл Капуто (радник Дональда Трампа), Прасана Лал Дас (провідний фахівець Світового Банку з торгівлі та конкурентоспроможності), Лея Нодвін (представниця Конгресмена Біла Кітінга), Жанна Шахін (сенатор штату Нью-Гемпшир та багато інших).

Члени Української асоціації GR-професіоналів та лобістів на зустрічі з Прасаною Лал Дасом – представником Світового Банку (березень, 2020 рік)

В Україні

Відповіді на юридичні питання можна отримати у «WikiLegalAid»

Опубліковано

on

От

Громадяни можуть отримати відповіді на свої правові запитання на платформі правових консультацій «WikiLegalAid»довідково-інформаційна платформа правових консультацій, що функціонує за принципом Вікіпедії, орієнтована на потреби як людей без юридичної освіти, так і правознавців.

Згідно з інформацією Координаційного центру Безоплатної правової допомоги у 2021 р. найпопулярнішими правовими консультаціями на платформі, зокрема стали:

  • «Умови призначення, тривалість та розмір виплати допомоги по безробіттю» (понад 155,7 тис. переглядів);
  • «Підстави зупинення транспортного засобу. Повноваження поліцейського та права водія» (близько 112 тис. переглядів);

Читайте також: П’ята річниця відкриття Бюро правової допомоги в Україні

  • «Оформлення постійного догляду за особами, які його потребують (особи з інвалідністю, громадяни похилого віку) (понад 100 тис. переглядів).

Окрім правової інформації на платформі можна знайти зразки документів правового та процесуального характеру, ознайомитися з судовою практикою, а також перейти зі сторінки консультації на сайт Верховної Ради України та переглянути необхідні нормативно-правові акти.

Найважливіші юридичні новини. Підписуйтесь на LexInform в Telegram

Інформація на платформі постійно оновлюється з урахуванням змін законодавства та судової практики, а її функціонування забезпечують понад 600 консультантів системи безоплатної правової допомоги та представники професійних правничих спільнот.

Нагадаємо, відбір адвокатів для системи безоплатної правової допомоги може проводитися дистанційно

Читати далі

В Україні

Понад 110 млн гривень на зміцнення обороноздатності Києва

Опубліковано

on

От

Київрада прийняла міську цільову програму «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, якою передбачено виділення понад 110 млн грн на зміцнення обороноздатності Києва.

Читайте також: Землі оборони інвентаризують Міноборони та Держгеокадастр

«В умовах продовження збройної агресії з боку Російської Федерації проти України, високої вірогідності повномасштабного вторгнення та застосування агресором диверсійно-розвідувальних сил або здійснення актів тероризму, важливого значення набуває виконання заходів з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві. Зокрема на це і спрямовані заходи, що увійшли до програми «Захисник Києва», – прокоментував заступник Голови КМДА Андрій Крищенко.

У рамках програми заплановано також створити Єдиний центр підготовки Сил муніципальної безпеки м. Києва, зокрема і бригади територіальної оборони.

Найважливіші юридичні новини. Підписуйтесь на LexInform в Telegram
Читати далі

В Україні

65 000 гривень штрафу за «формальне» переведення медпрацівника на неповний робочий день

Опубліковано

on

От

Заступник Міністра охорони здоров’я Олексій Яременко повідомив, що забезпечення базових виплат працівникам залежить саме від керівника лікарні, який безпосередньо розпоряджається бюджетом закладу, а зловживання керівництва, такі як «суто формальне» переведення на неповний робочий день, працівники мають право оскаржити.

Читайте також: Лікарі отримуватимуть не менше 20000 гривень заробітної плати

«Аби не виплачувати лікарям базову зарплату, яка була встановлена Урядом, керівники медзакладів іноді, суто на папері, можуть перевести працівників на 0,75 чи 0,5 ставки. При цьому медики і надалі продовжують працювати повний робочий день. Така ситуація є абсолютно неприпустимою. Кожен медичний працівник, який зіштовхнувся з подібною ситуацією, має звернутися зі скаргою до регіонального управління Держпраці», – зауважив О. Яременко.

В разі отримання скарги Держпраці проведе інспекційну перевірку. Якщо ж буде встановлено, що медпрацівника формально переведено на неповний робочий день, а фактично він працює повний, на керівника медичного закладу буде накладено штраф – 65 000 грн за кожного працівника.

Найважливіші юридичні новини. Підписуйтесь на LexInform в Telegram

Нагадаємо, підвищення базової зарплати медикам поширюється на всі заклади охорони здоров’я

Читати далі

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

В тренді

© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2022
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Вже йдете? Перш ніж Ви підете ...

Запрошуємо до нашого каналу Telegram

Не варто пропускати жодної актуальної новини ;)
close-link