Connect with us

В Україні

Україна та Канада оновили Угоду про вільну торгівлю

Президент України Володимир Зеленський і Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо підписали оновлену Угоду про вільну торгівлю між двома країнами, яка замінить існуючу Угоду, що діяла з 2017 р.

«Ця Угода переводить торговельні відносини двох країн у новий вимір, адже при підготовці документу ми застосували новий ліберальний метод в сфері послуг – дозволено все, що не заборонено. Тобто Угода не регулює, що дозволено, а навпаки – ретельно виписує винятки із повної свободи надання послуг. Це має сприяти максимальному розвитку торгівлі послугами між Україною та Канадою. В розділі, який стосується торгівлі товарами, містяться нові правила походження, які дозволяють використовувати частини або інгредієнти з ЄС, Британії, Ізраїлю для товарів, які експортуються до Канади без мит. Це розширить залучення українських виробників до глобальних ланцюгів постачання», – прокоментувала Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки України Юлія Свириденко.

Читайте також: «Транспортний безвіз» із Молдовою продовжено до кінця 2025 р.

У розділі про захист інтересів бізнесу додано низку правових інструментів захисту інвестицій, розширено та спрощено умови для тимчасового в’їзду працівників українських компаній до Канади з метою надання послуг.

Розділ про цифрову торгівлю між Україною та Канадою осучаснено на принципах вільного та відкритого розвитку цифрової екосистеми економіки. Зокрема гарантовано свободу транскордонної передачі інформації, свободу вибору місця розташування обладнання, свободу вихідного коду, а також відкритий доступ до інтернету.

Угода також включає оновлені глави про правила та процедури походження, конкурентну політику, монополії та державні підприємства, державні закупівлі, навколишнє середовище, працю, розробку та адміністрування заходів та прозорість, протидію корупції та відповідальну бізнес-поведінку.

Continue Reading

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2023
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.