Connect with us

В Україні

«Український легіон» створять у Польщі

Опубліковано

Україна та Республіка Польща уклали Угоду про співробітництво у сфері безпеки, відповідно до якої Польща зобов’язується продовжувати підтримувати Україну протягом 10 років.

Також передбачено можливість перехоплення ракет і дронів у повітряному просторі України, випущених у напрямку Польщі, створення «українського легіону» – підготовку особового складу Сил безпеки і оборони України на території Польщі, приєднатися до якого зможуть громадяни України, які тимчасово проживають у Польщі та інших державах.

Читайте також: Створення Сил безпілотних систем підтримала РНБО

Йдеться і про співробітництво в оборонній промисловості, зокрема розміщення виробництв польських оборонних компаній в Україні та вивчення додаткових можливостей спільного оборонного виробництва, невійськовій сфері.

Окремі блоки Угоди присвячені економічному відновленню й відбудові, прикордонній інфраструктурі та розвитку транзитного потенціалу, а також євроінтеграції, реалізації Української формули миру, санкціям, відшкодуванню збитків Україні та притягненню агресора до відповідальності.

Також зверніть увагу на Правові позиції Верховного Суду щодо кримінальних правопорушень, пов’язаних з війною, та збірник Воєнний стан. Всі нормативні матеріали, алгоритми дій, роз’яснення, корисні ресурси.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.