Connect with us

В Україні

Військово-облікові дані можна оновити у застосунку від Міноборони

Опубліковано

Міністерство оборони запускає мобільний застосунок Резерв+ для військовозобов’язаних, призовників та резервістів, який буде доступний для завантаження з 18 травня.

У Міністерстві нагадали, що 18 травня набере чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку» від 11 квітня 2024 р. № 3633-IX.

Згідно з Законом від завтра всі чоловіки віком від 18 до 60 років протягом 60 днів (до 16 липня включно) повинні оновити свої облікові дані. Під час оновлення даних направлення на ВЛК видаватися не буде, проте може бути виписане згодом у разі потреби.

Читайте також: Нові правила мобілізації. Що передбачає ухвалений Радою закон?

Оновити дані можна онлайн – через Резерв+. Після оновлення у застосунку можна буде побачити інформацію з реєстру Оберіг щодо себе. З 18 червня у застосунку також з’явиться QR-код, відсканувавши який відповідні представники влади зможуть отримати інформацію про ваш статус як військовозобовʼязаного, призовника або резервіста.

Крім того, оновити дані можна у Територіальних центрах комплектування або Центрах надання адміністративних послуг. Якщо оновлювати дані через ТЦК, окрім самого витягу з реєстру, також отримаєте відповідну відмітку у військовий квиток.

Також зверніть увагу на Правові позиції Верховного Суду щодо кримінальних правопорушень, пов’язаних з війною, та збірник Воєнний стан. Всі нормативні матеріали, алгоритми дій, роз’яснення, корисні ресурси.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.