Connect with us

В Україні

Все про фінансову грамотність зібрано на єдиному сайті

Національний банк України презентував освітній сайт «Гаразд» – безкоштовну онлайн-платформу, завдяки якій громадяни зможуть здобути рівень фінансових знань, достатній для ухвалення відповідальних рішень щодо персональних фінансів.

Головна перевага сайту з фінансової грамотності – ціннісна практична пропозиція для кожного громадянина, оскільки на платформі споживачі фінансових послуг зможуть знайти реальні рішення, що знадобляться в повсякденному житті: від алгоритму дій щодо оформлення депозиту чи кредиту до порад з планування власного бюджету та фінансового виховання дітей.

Читайте також: Антикорупційні заходи можна відстежувати онлайн

Структура онлайн-платформи складається з шести розділів: «Гроші», «Фінансове планування», «Депозити», «Кредити», «Шахрайство», «Страхування». Сайт також має дві спеціальні динамічні рубрики – «Лайфхаки» та «Питання дня». У розділі «Лайфхаки» містяться поради про те, як ефективно користуватися фінансовими послугами та управляти своїми фінансами, а у розділі «Питання дня» можна знайти відповіді на найпоширеніші запитання споживачів щодо депозитів, кредитів, роботи колекторів, страхування, шахрайства з платіжними картками тощо.

«На момент запуску на сайті уже розміщено понад 170 статей, проте платформа буде й надалі розвиватися, а кількість публікацій, рубрик та тем – зростатиме. Крім того, на сайті можна пройти один загальний та шість тематичних тестів, щоб визначити свій рівень фінансової грамотності. Якщо у знаннях користувачів сайту є прогалини, платформа запропонує перелік статей, що дадуть змогу краще орієнтуватися у вирі фінансової інформації», – додали у Національному банку України.

Читати далі

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2023
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.