Connect with us

В Україні

Всеукраїнське опитування засвідчує довіру до місцевого самоврядування напередодні виборів

Опубліковано

Всеукраїнське соціологічне опитування Центру аналізу та соціологічних досліджень (CISR) Міжнародного республіканського інституту (МРІ) показує високий рівень схвалення громадянами дій місцевої влади з подолання наслідків пандемії COVID-19,  на відміну від нижчих рейтингів, отриманих центральними органами влади. Дослідження також виявляє великий інтерес до майбутніх місцевих виборів в Україні, призначених на 25 жовтня 2020 року.

«Враховуючи те, що міські голови та  центральна влада України пропонують цілу низку заходів у зв’язку з пандемією COVID-19, дані цього опитування яскраво свідчать про більшу довіру до дій органів місцевого самоврядування, спрямованих на подолання цієї кризи, сказав Стівен Нікс, Регіональний директор МРІ у Євразії. — Це є свідченням того, що після успішної реформи децентралізації громадяни України продовжують більше довіряти своїм місцевим посадовим особам, а не чекають, коли почне діяти влада на національному рівні».

Згідно з опитуванням, 56 відсотків громадян схвалюють дії  органів місцевої влади з подолання наслідків пандемії COVID-19, коли лише тридцять шість відсотків українців підтримують заходи Кабінету міністрів у відповідь на поширення COVID-19. Незважаючи на безперервну пандемію, 77% громадян заявляють, що, швидше за все, візьмуть участь у місцевих виборах наступного місяця.

Повну презентацію результатів опитування можна переглянути на платформі МРІ для онлайн навчання. Також можна подивитись презентації додаткової вибірки у наступних містах: Полтава, Краматорськ та Житомир.

Джерело: iri.org.ua

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.