В Україні
Використання ВІМ-технологій під час будівництва буде обов’язкове через 5 років
⚡ AI SUMMARY
Уряд схвалив законопроект про впровадження BIM-технологій у будівництво, що передбачає визначення понять, повноважень для підзаконних актів та обов'язкове використання BIM при будівництві держоб'єктів через 5 років після набуття законом чинності. Це дозволить враховувати вартість життєвого циклу об'єкта вже на етапі проектування.
Кабінет Міністрів схвалив проект Закону, який передбачає впровадження технологій інформаційного моделювання (ВІМ-технологій) у будівництві, зокрема:
– запровадження у законодавство нових понять, пов’язаних із застосуванням BIM-технологій;
– надання повноважень щодо затвердження підзаконних актів, необхідних для поступового переходу до проектування об’єктів із врахуванням вартості їхнього життєвого циклу вже на етапі проектування та будівництва;
– запровадження через п’ять років після набуття чинності Закону обов’язкового використання ВІМ-технологій під час будівництва окремих об’єктів за рахунок державних коштів.
Нагадаємо, отримати містобудівні умови та обмеження можна онлайн.
Продовжити читання →







