Connect with us

В Україні

Які авто не вийде розмитнити та коли застосовується конфіскація?

Автівку перед розмитненням краще перевірити в судових реєстрах на предмет рішень про конфіскацію, радять експерти.

Розмитнення автомобіля на європейських номерах в Україні не проводиться, якщо стосовно нього є постанова суду про конфіскацію. Про це повідомила Держмитниця в своєму Telegram-каналі.

Читайте також: Новий тимчасовий порядок пільгового розмитнення євроблях

Постанова суду про конфіскацію євробляхи, яка набрало законної сили, позбавляє власника такого транспортного засобу (ТЗ) права розмитнити його. Більше того, сама машина підлягає вилученню виконавчою службою.

Щоб ризик вилучення автомобіля на єврономерах не був для власника несподіванкою, в службі радять перевіряти наявність автомобіля в судових реєстрах на предмет рішень про конфіскацію перед тим, як здійснити її митне оформлення.

Митники при вирішенні формальностей і виявленні факту знаходження євробляхи (щодо якої винесено рішення суду про конфіскацію) на території митного поста зобов’язані проінформувати виконавчу службу. Та, в свою чергу, уповноважена здійснити вилучення ТЗ в межах виконавчого провадження.

Нагадаємо, з 15 червня цього року введено в дію закони від 15 квітня № 1402-ІХ та № 1403-ІХ з тимчасового спрощення оподаткування та митного оформлення транспортних засобів.

Джерело: Юридичний вісник України

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.