Connect with us

В Україні

Який нині розмір допомоги по безробіттю в Україні?

Дата публікації:

Середній розмір такої допомоги в Україні в листопаді цього року становив 3 580 гривень.

Про це повідомили в Державній службі зайнятості. За даними відомства, за підсумками листопада в Україні обліковувалося 408,8 тисячі безробітних, з яких допомогу від держави отримувало 352,4 тисячі осіб. Для порівняння, в листопаді 2019-го в країні було зареєстровано 288,9 тис. безробітних, з яких допомогу від держави отримувало 233,5 тисяч осіб. Середній розмір цієї допомоги в листопаді минулого року складав 3 443 грн.

Загалом середній розмір допомоги по безробіттю в Україні протягом 2020 року дещо коливався: найвищим він був у березні — 3 954 грн (проти 3180 грн у березні 2019 року), а найнижчим у червні — 3 491 грн (проти 2 983 грн у червні 2019-го).

Натомість у червні 2020 року в Україні зареєстрували найбільшу кількість безробітних — 517,7 тис. осіб (з яких допомогу отримувало 432,6 тисяч українців). Для порівняння, в червні минулого року безробітними зареєструвалися 287,1 тис. осіб (з них допомогу отримували 233,1 тисячі наших співвітчизників).

Підписуйтесь на LexInform в Telegram. Найважливіші юридичні новини

Джерело: Юридичний вісник України

В Україні

За поданням Вінницької спецпрокуратури судитимуть військовослужбовця за вбивство

Опубліковано

on

За процесуального керівництва Вінницької спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні за обвинуваченням військовослужбовця у вчиненні умисного тяжкого кримінального правопорушення проти життя особи.

Установлено, що молодший сержант однієї з військових частин ЗСУ, розташованій у  м. Вінниця, 30.12.2020, перебуваючи в позаслужбовий час у стані алкогольного сп’яніння, під час сварки декілька разів вдарив ножем знайомого. Від отриманих тілесних ушкоджень потерпілий помер у кареті швидкої медичної допомоги.

Зловмисника затримано правоохоронцями. До військовослужбовця застосовано запобіжний захід у виді тримання під вартою без права внесення застави.

14.06.2021 Вінницькою спеціалізованою прокуратурою у військовій та оборонній сфері Центрального регіону обвинувальний акт щодо обвинуваченого скеровано до суду для розгляду по суті.

Підписуйтесь на LexInform в Telegram. Найважливіші юридичні новини

Відповідно до ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу України, за нанесення потерпілому умисних тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого, обвинуваченому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від семи до десяти років.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба Спеціалізованої прокуратури у військовій та
оборонній сфері Центрального регіону

Читати далі

В Україні

Додаткові вимоги до кредитних договорів небанківських фінансових установ можна обговорити

Опубліковано

on

Національний банк опублікував для обговорення проект Положення про додаткові вимоги до договорів небанківських фінансових установ про надання коштів у позику (споживчого, фінансового кредиту), яке передбачає окремі норми щодо змісту договору, способу викладення тексту договору та порядку його підписання сторонами.

Також встановлюється заборона кредитодавцям застосовувати положення, які створюють надмірну перевагу на їхню користь або можуть поставити споживача у невигідне становище.

Проект зобов’язує кредитодавця включати до тексту договору обов’язок повідомляти споживача про відступлення права вимоги за договором новому кредитору або про залучення колекторської компанії упродовж 10 робочих днів з дати такого відступлення або залучення.

Окрім цього, проектом передбачене включення до договору зобов’язання кредитодавця фіксувати кожну безпосередню взаємодію зі споживачем та пов’язаними з ним особами, які надали згоду на таку взаємодію, за допомогою відео- та/або звукозаписувального технічного засобу та попереджати особу про таке фіксування.

Підписуйтесь на LexInform в Telegram. Найважливіші юридичні новини

Аналогічні вимоги вже застосовано до банків.

Національний банк пропонує поширити їх і на небанківські фінансові установи, які здійснюють діяльність у сфері послуг із надання споживчого кредиту.

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються до 16 липня 2021 р. (включно) на електронну адресу: Consumer.Protection@bank.gov.ua.

Читати далі

В Україні

Вступна кампанія 2021: алгоритм адресного розміщення державного замовлення

Опубліковано

on

Міністерство освіти і науки України продовжує публікувати серію відеороз’яснень з найбільш поширених питань, які турбують майбутніх студентів та їхніх батьків, а саме:

Відеоролики доступні на сайті МОН у розділі «Вступна кампанія 2021» та на офіційному YouTube-каналі Міністерства.

Нагадаємо, перша серія відеороз’яснень про подання заяв через електронну систему, друга – про безпосередній вибір майбутньої спеціальності через електронні сервіси, третя та четверта серії – про конкурсну пропозицію та конкурсний бал.

Читати далі

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Facebook

TWITTER

Календар юриста

В тренді

© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2021
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Telegram