Connect with us

В Україні

Закінчувати навчальний рік дистанційно рекомендовано закладам профтехосвіти

Опубліковано

Міністерство освіти і науки розробило рекомендації, згідно з якими закладам професійної освіти рекомендовано організувати закінчення навчального року дистанційно. Для перших-других курсів практичні завдання, за потреби, замінити теоретичними, водночас для випускників обрати декілька варіантів зарахування практики.

Як пояснив заступник Міністра освіти і науки Олександр Костюченко, для учнів перших-других курсів години замінених практичних завдань переносяться на наступний навчальний рік.

Варіанти зарахування практики випускників:

– коригування змісту поурочно-тематичних планів, переліків навчально-виробничих робіт, навчальних програм, скорочення до 50% їхнього змісту та визначеної кількості годин;

Читайте також: Особливості ліцензійних іспитів КРОК та атестації випускників

– врахування результатів виробничого навчання та проміжного оцінювання роботодавцями рівня кваліфікації випускників;

– врахування результатів отриманих шляхом неформальної освіти, тобто працевлаштування учнів на підприємствах (організаціях тощо), зокрема й за кордоном. Такі результати підтверджуються відповідним листом керівника підприємства, організації;

– атестування учнів під час державної кваліфікаційної атестації за досягнутим рівнем кваліфікації. Державна кваліфікаційна атестація може проводитися дистанційно.

Цьогоріч державна підсумкова атестація та зовнішнє незалежне оцінювання скасовано, тому у відповідній графі додатку до документа про освіту варто записувати «звільнений(а)».

Нагадаємо, скасовано ДПА, ЗНО, ЄВІ та ЄФВВ

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.