Connect with us

В Україні

Закон про штучний інтелект аналогічний європейському AI Act з’явиться в Україні

Опубліковано

Міністерство цифрової трансформації України опублікувало Білу книгу з регулювання штучного інтелекту в Україні: бачення Міністерства, завдяки якій компанії зможуть зрозуміти, як підготуватися до майбутнього законодавства та створювати безпечні для громадян продукти.

«Ми обрали м‘який підхід до встановлення регулювання в Україні, який відбуватиметься за принципом bottom-up: спочатку готуємо компанії до вимог, а далі ухвалюємо закон-аналог європейського AI Act. На першому підготовчому етапі бізнес отримає інструменти від держави, які допоможуть завчасно підготуватися до майбутнього законодавства», – прокоментували у Міністерстві.

Читайте також: Штучний інтелект прийде в Дію

Серед таких інструментів – загальні та секторальні рекомендації для різних сфер і аспектів використання ШІ: від освіти та журналістики до порад з обробки персональних даних. Окрім рекомендацій, передбачено створити добровільні кодекси поведінки, платформу юридичної допомоги для бізнесу, регуляторну пісочницю для тестування високотехнологічних продуктів на відповідність майбутнім вимогам тощо.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.