Connect with us

В Україні

Затверджено схему нарахування балів магістерського тесту з іноземної мови для правників

Український центр оцінювання якості освіти затвердив загальну характеристику та схеми нарахування балів блоку магістерського комплексного тесту з іноземної мови.

«Для вступу до магістратури за спеціальностями 081 «Право» та 293 «Міжнародне право» у 2022 році передбачено проведення магістерського комплексного тесту (МКТ). Випробування міститиме два блоки завдань: з іноземної мови (англійська, німецька, французька або іспанська за вибором вступника) та права», – пояснили у Міністерстві освіти і науки, додавши, що для учасників магістерських випробувань буде розроблено демонстраційний варіант тесту.

Читайте також: Де здати національний мультипредметний тест за кордоном?

Зміст блоку МКТ з іноземної мови визначатиме Програма єдиного вступного іспиту з іноземних мов. Він складатиметься із завдань трьох видів: на встановлення відповідності, з вибором однієї правильної відповіді, на заповнення пропусків у тексті (англійська, німецька, іспанська). Усього блок МКТ з іноземної мови міститиме 30 завдань, на виконання яких учасникам буде відведено 120 хвилин. Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту, – 30 балів.

Читати далі

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2022
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.