Connect with us

В Україні

Заявку на компенсацію за прихисток переселенців можна подати дистанційно

Опубліковано

Власники житла можуть подати заявку на компенсацію за прихисток переселенців дистанційно.

«Власники нерухомості можуть надати тимчасове житло внутрішньо переміщеним особам у межах програми «Прихисток», навіть перебуваючи за кордоном. А також отримати компенсацію за безоплатне розміщення таких осіб у своїх житлових приміщеннях. Для цього необхідно зареєструватися на сайті «Прихисток» і розмістити оголошення про надання прихистку внутрішнім переселенцям. Крім власників житла, це можуть зробити їхні представники», – повідомили у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Читайте також: Припинять виплату допомоги внутрішньо переміщеними особам, які придбали авто чи земельну ділянку

Для подачі заявки на отримання компенсації особиста присутність не є обов’язковою. Достатньо надіслати лист-повідомлення з копіями підтверджувальних документів на визначену відповідальним виконавчим органом місцевого самоврядування електронну адресу. Для коректного розрахунку компенсації це потрібно зробити не пізніше наступного робочого дня після надання житла ВПО. З формами таких повідомлень і заяв можна ознайомитися за посиланням.

Зазначена компенсація виплачується у розмірі 450 грн на місяць за розміщення одного внутрішнього переселенця у теплий період року та 900 грн – під час опалювального сезону.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.