Connect with us

Законодавство

5 етапів впровадження у закладах освіти системи «EvaluEd»

Опубліковано

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 28 квітня 2023 р. № 407, якою визначено механізм реалізації експериментального проекту з впровадження інформаційної (автоматизованої) системи зовнішнього оцінювання і самооцінювання освітніх та управлінських процесів у закладах освіти «EvaluEd».

Учасниками експериментального проекту є Державна служба якості освіти, її територіальні органи, підприємства, установи чи організації, що належать до сфери її управління, заклади освіти, що виявили бажання взяти участь в реалізації експериментального проекту та/або включені до річних планів проведення інституційних аудитів.

Учасники експериментального проекту проводять роботу в інформаційній системі через уповноважених ними осіб (користувачів).

Підключення учасників експериментального проекту до інформаційної системи здійснюється безоплатно за повідомленням Служби про створення акаунта в інформаційній системі.

Мета, завдання, функціональні можливості, засади роботи та використання інформаційної системи, права та обов’язки учасників експериментального проекту визначаються Положенням про інформаційну (автоматизовану) систему зовнішнього оцінювання і самооцінювання освітніх та управлінських процесів у закладах освіти «EvaluEd».

Читайте також: Нова платформа для держреєстрів

Експериментальний проект реалізується поетапно, що передбачає:

– перший – змістовне наповнення інформаційної системи інформацією, формами документів, опитувальних аркушів, узагальнюючих, аналітичних матеріалів та форм звітної документації, що необхідні для повноцінного використання функціональних можливостей інформаційної системи. Граничний строк виконання заходів з реалізації цього етапу – III квартал 2023 р.;

– другий – підготовка до введення в експлуатацію технічних засобів, завантаження баз даних і попередні випробовування інформаційної системи, навчання користувачів з числа представників закладів освіти. Граничний строк виконання заходів з реалізації цього етапу – IV квартал 2023 р.;

– третій – апробація дистанційного збору даних в межах процесів: тематичний дистанційний збір даних, самооцінювання, сертифікація, інституційний аудит. Заповнення користувачами опитувальних аркушів та форм документів у визначені Службою строки. Граничний строк виконання заходів з реалізації цього етапу – III квартал 2024 р.;

– четвертий – внесення змін до програмного забезпечення інформаційної системи за результатами дистанційного збору даних в межах процесів: тематичний дистанційний збір даних, самооцінювання, сертифікація, інституційний аудит. Граничний строк виконання заходів з реалізації цього етапу – IV квартал 2024 р.;

– п’ятий – проведення моніторингу та аналізу ефективності функціонування інформаційної системи, актуалізація інформації про її користувачів. Граничний строк виконання заходів з реалізації цього етапу – IV квартал 2024 р.

Експериментальний проект реалізовуватиметься протягом двох років з дня набрання чинності цією постановою.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Про реалізацію експериментального проекту з впровадження інформаційної (автоматизованої) системи зовнішнього оцінювання і самооцінювання освітніх та управлінських процесів у закладах освіти «EvaluEd»
||
№ Документа: 407
Дата прийняття: 28.04.2023
Дата набрання чинності: 03.05.2023
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Про реалізацію експериментального проекту з впровадження інформаційної (автоматизованої) системи зовнішнього оцінювання і самооцінювання освітніх та управлінських процесів у закладах освіти «EvaluEd»
||
№ Документа: 407
Дата прийняття: 28.04.2023
Дата набрання чинності: 03.05.2023
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає