Connect with us

Законодавство

Адмінпротоколи пропонують надсилати поштою

Опубліковано

У Верховній Раді України зареєстровано проект Закону № 10280 щодо надіслання протоколу особі, яка притягається до адміністративної відповідальності.

Як зазначається в пояснювальній записці до проекту, Кодексом України про адміністративні правопорушення не врегульовано питання щодо надіслання примірника протоколу поштою особі, яка притягається до адміністративної відповідальності, якщо такій особі примірник протоколу не було вручено особисто під розписку.

Читайте також: Зупинено співробітництво з рф та рб у боротьбі з економічними злочинами

Очевидно, що наявність у особи, стосовно якої складено протокол, примірника такого протоколу є обставиною, що впливає на можливості такої особи ефективно захищати свої права та законні інтереси.

З огляду на це, доповненням до ст. 257 КУпАП запропоновано передбачити, що якщо примірник протоколу про адміністративне правопорушення не вручено під розписку особі, яка притягається до адміністративної відповідальності, примірник протоколу у триденний строк з дня його складення надсилається такій особі на адресу місця її проживання поштовим відправленням з описом вкладення з повідомленням про його вручення.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.