Connect with us

Законодавство

Держпідтримку можна отримати раніше, ніж за 18 місяців від початку інвестування

Опубліковано

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2025 р. № 464, якою внесено до деяких постанов зміни щодо реалізації інвестиційних проектів із значними інвестиціями.

Читайте також: Перебіг п’ятирічного строку безперервного невикористання торговельної марки як підстави для дострокового припинення дії свідоцтва на неї не залежить від зміни її власника

«Уряд дозволив інвесторам починати вкладати гроші у свої проекти раніше — не чекаючи стандартного 18-місячного терміну до моменту подання заявки на державну підтримку. Такі інвестиції не зараховуватимуться до загального обсягу «значних інвестицій», як це визначено законом. Але така зміна відкриває більше можливостей для тих, хто готовий розпочати роботу вже зараз, не відкладаючи плани на потім», – пояснили у Міністерстві економіки України.

Також зверніть увагу на Правові позиції Верховного Суду щодо кримінальних правопорушень, пов’язаних з війною, та збірник Воєнний стан. Всі нормативні матеріали, алгоритми дій, роз’яснення, корисні ресурси.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо реалізації інвестиційних проектів із значними інвестиціями
||
№ Документа: 464
Дата прийняття: 18.04.2025
Дата набрання чинності: 24.04.2025
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо реалізації інвестиційних проектів із значними інвестиціями
||
№ Документа: 464
Дата прийняття: 18.04.2025
Дата набрання чинності: 24.04.2025
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає