Connect with us

Законодавство

Дисциплінарне провадження щодо держслужбовця – не довше 45 днів

Опубліковано

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку здійснення дисциплінарного провадження» від 5 серпня 2020 р. № 685.

Змінами до абз. 2 п. 5 Порядку здійснення дисциплінарного провадження, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 4 грудня 2019 р. № 1039, встановлено, що тривалість здійснення дисциплінарного провадження не може перевищувати 45 (раніше – 15) календарних днів. За потреби зазначений строк може бути продовжений міністром або суб’єктом призначення, але не більш як до 60 календарних днів (раніше – одного місяця).

Новим абзацом п. 27 Порядку визначено, що тривалість формування дисциплінарної справи не може перевищувати 20 календарних днів. За потреби зазначений строк може бути продовжений міністром або суб’єктом призначення, але не більш як до 30 календарних днів.

Доповненням до п. 35 встановлено, що одночасно із внесенням суб’єкту призначення (керівникові державної служби) пропозиції (подання) державному службовцю повідомляється про дату внесення суб’єкту призначення (керівнику державної служби) такої пропозиції (подання) та необхідність надання ним письмового пояснення суб’єкту призначення (керівнику державної служби) відповідно до ст. 75 Закону.

Таке повідомлення державного службовця здійснюється шляхом вручення або надсилання поштою, в тому числі з використанням інших засобів телекомунікаційного зв’язку. У разі доведення інформації або документів шляхом використання інших засобів телекомунікаційного зв’язку такий спосіб фіксується протоколом у встановленому порядку. Інформація або документи надсилаються державному службовцеві за адресою місця проживання/перебування або на його адресу електронної пошти чи з використанням інших засобів телекомунікаційного зв’язку за наявними в особовій справі контактними даними.

Державний службовець надає письмове пояснення особисто або шляхом надсилання листа на офіційну електронну адресу відповідного державного органу.

У разі ненадання державним службовцем письмового пояснення особисто або шляхом надсилання листа на офіційну електронну адресу відповідного державного органу не пізніше ніж як за два календарних дні до закінчення строку прийняття суб’єктом призначення (керівником державної служби) рішення про накладення на державного службовця дисциплінарного стягнення чи закриття дисциплінарного провадження державний службовець вважається таким, що відмовився від надання письмового пояснення.

Новою редакцією п. 36 визначено, що за результатами розгляду дисциплінарного провадження суб’єкт призначення (керівник державної служби) протягом десяти календарних днів з дня отримання пропозиції Комісії, подання дисциплінарної комісії приймає рішення про накладення на державного службовця дисциплінарного стягнення чи закриття дисциплінарного провадження.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Про внесення змін до Порядку здійснення дисциплінарного провадження
||
№ Документа: 685
Дата прийняття: 05.08.2020
Дата набрання чинності: 08.08.2020
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Про внесення змін до Порядку здійснення дисциплінарного провадження
||
№ Документа: 685
Дата прийняття: 05.08.2020
Дата набрання чинності: 08.08.2020
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає