Connect with us

Законодавство

Енергетичний менеджмент держорганів запровадять до 2025 р.

Опубліковано

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2021 р. № 1460» від 10 травня 2024 р. № 540.

Змінами до постанови «Про впровадження систем енергетичного менеджменту» від 23 грудня 2021 р. № 1460, зокрема затверджено:

1) Порядок запровадження та забезпечення функціонування систем енергетичного менеджменту органів державної влади, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери їх управління;

2) Примірний порядок використання економії коштів, що виникла в результаті функціонування системи енергетичного менеджменту в органі державної влади.

Органам державної влади, підприємствам, установам та організаціям, що належать до сфери їх управління, доручено до 31 грудня 2024 р.:

1) запровадити та забезпечити функціонування систем енергетичного менеджменту відповідно до Порядку, затвердженого цією постановою;

2) забезпечити надання Державному агентству з енергоефективності та енергозбереження інформації про стан та результати запровадження систем енергетичного менеджменту за визначеною ним формою;

Читайте також: Фіксовані ціни на електрику для громадян діятимуть ще місяць

3) щодо будівель, які перебувають у володінні та/або користуванні (господарському віданні, оперативному управлінні), забезпечити:

– ініціювання проведення державної реєстрації речових прав на відповідні будівлі та права постійного користування земельними ділянками, на яких такі будівлі розташовані, відповідно до вимог Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»;

– виготовлення технічних паспортів таких будівель;

– подання Державному агентству з енергоефективності та енергозбереження інформації про виготовлення технічних паспортів;

– проведення сертифікації енергетичної ефективності будівель відповідно до ст. 7 Закону України «Про енергетичну ефективність будівель».

Про функціонування систем енергетичного менеджменту інформувати кожного півріччя до 31 січня та до 31 липня Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження за визначеною ним формою.

Органам місцевого самоврядування рекомендовано керуватися затвердженим цією постановою Порядком під час запровадження систем енергетичного менеджменту (у межах повноважень).

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2021 р. № 1460
||
№ Документа: 540
Дата прийняття: 10.05.2024
Дата набрання чинності: 14.05.2024
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2021 р. № 1460
||
№ Документа: 540
Дата прийняття: 10.05.2024
Дата набрання чинності: 14.05.2024
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає