Connect with us

Законодавство

Глядачів допускатимуть на трибуни спортивних змагань

Опубліковано

Міністерство молоді та спорту України розробило додаткові заходи для допуску глядачів на трибуни спортивних змагань із дотриманням умов безпеки.

Зокрема передбачається, що чемпіонати, кубки, всеукраїнські змагання серед різних вікових груп в умовах введення воєнного стану організовуються спортивними федераціями в окремих регіонах України за письмовим погодженням з відповідними обласними або Київською міською військовими адміністраціями.

Попередній огляд місця, на якому відбуватимуться відповідні змагання здійснюватиметься робочою групою, до якої входитимуть представники спортивної федерації, керівництво спортивної споруди, представники структурного підрозділу молоді та спорту ОВА із залученням Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Національної поліції України.

Робоча група проводитиме попередній огляд захисної споруди або найпростішого укриття, що можуть бути використані як укриття, на можливість розміщення всіх учасників змагань, що знаходиться на відстані не більше ніж 500 метрів від місця проведення заходу з урахуванням часу евакуації до 10 хвилин пішим кроком, з урахуванням умов пересування осіб з інвалідністю.

Читайте також: Безпека і оборона стане пріоритетним напрямом інноваційної діяльності

Також робоча група визначатиме кількість осіб, яких зможе прийняти найпростіше укриття або захисна споруда, з урахуванням кількості спортсменів, тренерів, суддів та фахівців, які залучені до участі у змаганнях, адміністративного персоналу та передбачувану чисельність глядачів.

За результатами огляду робоча група складатиме відповідний акт, в якому зазначається адреса та орієнтовна кількість осіб, яких може вмістити укриття або споруда, орієнтовна відстань до укриття.

Керівник спортивної споруди має розробити План дій на випадок оголошення повітряної тривоги, зокрема відповідності шляхів евакуації затвердженим нормативам з урахуванням умов безперешкодного доступу до укриття осіб з інвалідністю. У Плані дій повинні бути викладені поетапні дії та заходи, яких слід вжити за цих обставин.

Схеми шляхів евакуації повинні бути розміщені у всіх доступних місцях спортивної споруди.

Спортсмени, тренери, судді та інші фахівці, які залучені до проведення змагань, в обов’язковому порядку мають пройти інструктаж та завізувати ознайомчу форму, що є невід’ємною складовою заявки на змагання.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.