Connect with us

Законодавство

Інформувати про обсяги виконаних робіт із землеустрою їх виконавці не повинні

Опубліковано

Набрав чинності наказ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України «Про внесення змін до Вимог до технічного і технологічного забезпечення виконавців (розробників) робіт із землеустрою» від 27 липня 2020 р. № 1405.

Новою редакцією абз. 2 п. 1.2 Вимог до технічного і технологічного забезпечення виконавців (розробників) робіт із землеустрою, затверджених наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 11 квітня 2013 р. № 255, уточнено термін виконавці робіт із землеустрою та розробники документації із землеустрою – юридичні особи, що володіють необхідним технічним і технологічним забезпеченням та у складі яких за основним місцем роботи працюють не менше двох сертифікованих інженерів-землевпорядників, які є відповідальними за якість робіт із землеустрою, та фізичні особи – підприємці, які володіють необхідним технічним і технологічним забезпеченням та є сертифікованими інженерами-землевпорядниками, відповідальними за якість робіт із землеустрою.

Змінами до абз. 2 і 6 п. 3.1 Вимог встановлено, що виконавець (розробник) робіт із землеустрою при проведенні цих робіт повинен, серед іншого:

  • передавати матеріали виконаних робіт в електронній формі з використанням кваліфікованого електронного підпису до Державного фонду документації із землеустрою у місячний строк після їх затвердження;
  • подавати документацію із землеустрою до Держгеокадастру, його територіальних органів для внесення відомостей до Державного земельного кадастру від імені замовника документації із землеустрою, якщо інше не встановлено договором.

Новою редакцією п. 3.2 визначено, що документація із землеустрою, розроблена виконавцями (розробниками) робіт із землеустрою, підписується:

  • у паперовій формі – підписом та особистою печаткою сертифікованого інженера-землевпорядника, який відповідає за якість робіт із землеустрою;
  • в електронній формі – із використанням кваліфікованого електронного підпису сертифікованого інженера-землевпорядника, який відповідає за якість робіт із землеустрою, згідно із законодавством про використання електронного цифрового підпису.

Також скасовано необхідність інформування Держземагентства України про обсяги виконаних робіт із землеустрою виконавцями (розробниками) робіт із землеустрою (п. 3.3 виключено).

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Про внесення змін до Вимог до технічного і технологічного забезпечення виконавців (розробників) робіт із землеустрою
||
№ Документа: 1405
Дата прийняття: 27.07.2020
Дата набрання чинності: 06.10.2020
Дата реєстрації в Мінюсті: 17.09.2020
Номер реєстрації в Мінюсті: 900/35183
Внутрішній номер документа: Немає

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Про внесення змін до Вимог до технічного і технологічного забезпечення виконавців (розробників) робіт із землеустрою
||
№ Документа: 1405
Дата прийняття: 27.07.2020
Дата набрання чинності: 06.10.2020
Дата реєстрації в Мінюсті: 17.09.2020
Номер реєстрації в Мінюсті: 900/35183
Внутрішній номер документа: Немає