Connect with us

Законодавство

Конвенцію про усунення подвійного оподаткування з Японією ратифікують

Кабінет Міністрів схвалив проект Закону «Про ратифікацію Конвенції між Урядом України та Урядом Японії про усунення подвійного оподаткування стосовно податків на доходи та запобігання податковим ухиленням і уникненням та Протоколу до неї».

Як пояснили у Міністерстві фінансів України, Конвенцією встановлюються правила розподілу між Україною та Японією прав оподаткування певних видів доходів, які резиденти однієї Договірної Держави отримують з джерел в іншій Договірній Державі, зокрема обмежується право країни, що є джерелом доходу, на оподаткування:

– дивідендів (5% – для дивідендів, які отримує компанія Договірної Держави, що володіє принаймні 25% капіталу компанії іншої Договірної Держави, яка такі дивіденди виплачує);

Читайте також: Контрольовані іноземні компанії: роз’яснює ДПС

– процентів (10% та 5%, якщо бенефіціарним власником процентів є банк, страхова компанія або торговець цінними паперами, або визнаний пенсійний фонд, або якщо проценти сплачуються щодо боргових вимог, що виникають у результаті продажу обладнання чи товарів або надання послуг у кредит);

– роялті (5%).

Крім того, визначаються методи усунення Договірними Державами подвійного оподаткування, встановлюються домовленості щодо обміну податковою інформацією між податковими органами України та Японії та проведення процедури взаємного узгодження, що здійснюється компетентними органами у разі, якщо резидент однієї з Договірних Держав вважає, що в результаті дій однієї чи обох Договірних Держав він піддаватиметься оподаткуванню, яке не відповідає положенням цієї Конвенції.

Continue Reading

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2025
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.