Законодавство
Ліквідовано Державне агентство спорту і Державне агентство розвитку молоді та громадянського суспільства
⚡ AI SUMMARY
Уряд ліквідував Державне агентство спорту та Державне агентство розвитку молоді та громадянського суспільства, створивши ліквідаційні комісії та встановивши місячний строк для заявлення кредиторських вимог. Також визнано нечинними попередні постанови КМУ, що регулювали діяльність цих агентств.
Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Деякі питання Державного агентства спорту і Державного агентства розвитку молоді та громадянського суспільства» від 25 березня 2020 р. № 233.
Уряд ліквідував Державне агентство спорту і Державне агентство розвитку молоді та громадянського суспільства та утворив комісії з ліквідації зазначених агентств.
Також Уряд установив, що строк заявлення кредиторами своїх вимог до цих агентств становить один місяць.
Окрім цього, визнано такими, що втратили чинність:
- постанову Кабінету Міністрів України «Деякі питання діяльності Державного агентству спорту» від 24 грудня 2019 р. № 1160;
- постанову Кабінету Міністрів України «Деякі питання діяльності Державного агентства розвитку молоді та громадянського суспільства» від 24 грудня 2019 р. № 1171.
Продовжити читання →







