Connect with us

Законодавство

Мораторій на судові виплати для росії та її громадян

Опубліковано

Уряд ухвалив постанову, яка накладає мораторій на виплату держкоштів позивачам, кінцевими бенефіціарами яких є держава росія або самі росіяни зі статутним капіталом у компанії-позивачі більше ніж 10%.

Читайте також: Запроваджено санкції до всіх фінансових установ рф на 50 років

Про це повідомила пресслужба Мінʼюсту. «Постановою встановлюється мораторій (заборона) на виконання, в тому числі в примусовому порядку, грошових та інших зобов’язань за рахунок коштів Державного бюджету України, кредиторами (стягувачами) за якими є іноземні юридичні особи, кiнцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше %, яких є російська федерація та громадяни pociйськoï федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах», – зазначили в Мінʼюсті.

Читайте також: До 20 млрд грн передбачено на компенсацію пошкоджень суден внаслідок агресії рф

При цьому дія мораторію не поширюватиметься на безоплатне відчуження/передачу майна на користь держави Україна та на задоволення вимог Національного банку за наданими банкам кредитами для підтримки ліквідності. Таким чином, банківські установи не зможуть використати мораторій як привід для уникнення сплати боргів перед Нацбанком.

Джерело: Юридичний вісник України

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.