Нові форми звітності закладів загальної середньої освіти - LexInform: Правові та юридичні новини, юридична практика, коментарі
Connect with us

Законодавство

Нові форми звітності закладів загальної середньої освіти

Дата публікації:

Набрав чинності наказ Міністерства освіти і науки України «Про затвердження форм звітності з питань діяльності закладів загальної середньої освіти та інструкцій щодо їх заповнення» від 30 липня 2021 р. № 868, яким затверджено:

  1. форму звітності № ЗНЗ-1 (один раз на рік) «Звіт закладу загальної середньої освіти»;
  2. Інструкцію щодо заповнення форми звітності № ЗНЗ-1 (один раз на рік) «Звіт закладу загальної середньої освіти»;
  3. форму звітності № 76-РВК (один раз на рік) «Зведений звіт закладів загальної середньої освіти»;
  4. Інструкцію щодо заповнення форми звітності № 76-РВК (один раз на рік) «Зведений звіт закладів загальної середньої освіти».

Читайте також: Звіт про діяльність закладу дошкільної освіти за рік вводиться в дію, починаючи зі звіту за 2021 р.

Водночас, визнано таким, що втратив чинність, наказ Міністерства освіти і науки України від 27 серпня 2018 р. № 936 «Про затвердження форм звітності з питань діяльності денних загальноосвітніх навчальних закладів та інструкцій щодо їх заповнення».

Затверджені форми звітності та інструкції щодо їх заповнення уводяться в дію, починаючи зі звіту на початок 2021/2022 навчального року.

Найважливіші юридичні новини. Підписуйтесь на LexInform в Telegram

Законодавство

Причини інвалідності дітей від вибухів визначатимуть на підставі витягів з ЄДРСР

Опубліковано

on

От

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 7 Положення про лікарсько-консультативну комісію» від 11 жовтня 2021 р. № 1057, якою до пункту 7 додано підпункт 10 про те, що лікарсько-консультативні комісії встановлюють причинний зв’язок інвалідності у дітей, які стали дітьми з інвалідністю внаслідок поранення чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних від вибухонебезпечних предметів, на підставі витягу з Єдиного реєстру досудових розслідувань, сформованого не пізніш як за три місяці до звернення законного представника дитини із заявою про відкриття кримінального провадження стосовно факту одержання постраждалою особою поранення чи інших ушкоджень здоров’я від вибухонебезпечних предметів.

Нагадаємо, висновки щодо дітей, які отримали інвалідність внаслідок вибухів, надсилатимуть органам соцзахисту в 3-денний строк.

Читати далі

Законодавство

Договір про медичне обслуговування – за новою типовою формою

Опубліковано

on

От

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Положення про Національну службу здоров’я України та Типової форми договору про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій» від 6 жовтня 2021 р. № 1067, якою передбачено, що Національна служба здоров’я України відповідно до покладених на неї завдань здійснює заходи з перевірки дотримання надавачами медичних послуг умов договорів про медичне обслуговування населення шляхом здійснення моніторингу у спосіб, передбачений у Типовій формі договору про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій.

У зв’язку з цим, Типову форму договору про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій, затверджену постановою Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2018 р. № 410, викладено у новій редакції.

Нагадаємо, профілактичні щеплення молодший медперсонал робитиме без участі лікаря

Читати далі

Законодавство

Дипломи про фахову передвищу освіту мають бути не дорожчі 3 % прожиткового мінімуму

Опубліковано

on

От

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про граничну вартість документів про здобуття фахової передвищої освіти, що виготовляються за рахунок коштів державного (місцевого) бюджету» від 11 жовтня 2021 р. № 1058, якою встановлено, що гранична вартість вказаних документів, що виготовляються за рахунок коштів державного (місцевого) бюджету, не повинна перевищувати 3 відсотки прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого відповідно до законодавства на 1 січня року видачі такого документа.

Нагадаємо, нові норми часу для планування та обліку навчальної роботи в закладів фахової передвищої освіти

Читати далі

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

В тренді

Про затвердження форм звітності з питань діяльності закладів загальної середньої освіти та інструкцій щодо їх заповнення
||
№ Документа: 868
Дата прийняття: 30.07.2021
Дата набрання чинності: 27.08.2021
Дата реєстрації в Мінюсті: 26.08.2021
Номер реєстрації в Мінюсті: 1119/36741
Внутрішній номер документа: Немає

© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2021
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Вже йдете? Перш ніж Ви підете ...

Запрошуємо до нашого каналу Telegram

Не варто пропускати жодної актуальної новини ;)
close-link
Про затвердження форм звітності з питань діяльності закладів загальної середньої освіти та інструкцій щодо їх заповнення
||
№ Документа: 868
Дата прийняття: 30.07.2021
Дата набрання чинності: 27.08.2021
Дата реєстрації в Мінюсті: 26.08.2021
Номер реєстрації в Мінюсті: 1119/36741
Внутрішній номер документа: Немає