Connect with us

Законодавство

Нові кваліфікаційні вимоги до актуаріїв

Набрала чинності постанова Правління Національного банку України «Про затвердження Положення про кваліфікаційні вимоги до осіб, які можуть займатись актуарними розрахунками» від 23 травня 2022 р. № 103.

Як пояснили у Національному банку, документом, зокрема:

1) спрощено доступ до професії для молодих спеціалістів;

2) визначено три рівні кваліфікації актуаріїв у сфері страхування відповідно до рівня освіти, досвіду практичної діяльності: актуарій без права посвідчувати актуарні розрахунки, актуарій із видів страхування інших, ніж страхування життя, актуарій зі страхування життя;

Читайте також: Нові умови застосування електронних підписів і печаток платіжними установами

3) встановлено підстави та порядок включення, виключення осіб із переліку актуаріїв у сфері страхування та тимчасової заборони займатися актуарними розрахунками;

4) визначено вимоги до осіб, що мають намір бути включеними до переліку актуаріїв у сфері страхування, відповідно до рівня їх кваліфікації.

«Діючим актуаріям не потрібно повторно проходити процедуру включення до переліку актуаріїв. Їм необхідно лише подати до Національного банку опитувальник з оновленою інформацією про себе впродовж трьох місяців після завершення правового режиму воєнного стану», – додали у НБУ.

Читати далі

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2022
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.