Connect with us

Законодавство

Один день на виправлення помилок у денній звітності до Фонду гарантування вкладів

Опубліковано

Вступило в дію рішення Виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб «Про удосконалення порядку складання та подання звітності учасниками Фонду гарантування вкладів фізичних осіб» від 27 вересня 2018 р. № 2647.

Уточненням до абз. 2 п. 2.7 розд. ІІ Інструкції від 9 липня 2012 р. № 5, учасник Фонду протягом 1 робочого дня після встановленого терміну подання звіту може виправити помилки у поданій до Фонду денній формі звіту (раніше така можливість була встановлена лише для декадної форми).

Змінено деякі поля у звіті № 1Ф, зокрема  2604 «Цільові кошти на вимогу суб’єктів господарювання у частині коштів фізичних осіб – підприємців, що відповідають визначеному терміну «вклад» тепер зазначаються як «Цільові кошти на вимогу суб’єктів господарювання» – у частині коштів фізичних осіб – підприємців»

Також зміни внесено до Правил від 9 липня 2012 р. № 4, де абз. 1 п. 8 замінено двома новими абзацами,  якими визначено, що у випадку внесення змін до звітності чи введення її нової форми, встановленої Правилами, Фонд своїм рішенням може встановити тестовий період для складання та подання всіма учасниками відповідної звітності до Фонду. Так, для складання та подання учасником Фонду форми звітності «Звітний файл реєстру операцій – файл_RO» встановлюватиметься тестовий період протягом 30 календарних днів.

Окрім того, зі змінами до Інструкції № 5 вказали,  що подання виправленої звітності при виявленні помилки відбувається протягом 1 робочого дня після встановленого терміну подання звітності – для щоденної звітності та щодекадної форми № 1Ф; 2 робочих днів – для іншої звітності.

До того ж внесені зміни до додатку 2 до Правил «Загальний опис файлів звітності від учасників до Фонду» та доповнено новим додатком 9 «Код файла _RO – «Звітний файл реєстру операцій».

У додатку 9 вказали, що файл_RO подається учасниками Фонду, які віднесені до категорії проблемних, електронною поштою НБУ у захищеному засобами захисту інформації Нацбанку вигляді.

Рядки файлу мають бути:

  • 1 рядок – службовий;
  • 2 рядок – заголовний;
  • 3 рядок – підзаголовний;
  • 4 – (4 + n) рядки – інформаційні.

Також додаток містить загальні положення про вимоги до назви файлу, архівування, кодової сторінки, його структурних рядків, контролю даних тощо.

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Про удосконалення порядку складання та подання звітності учасниками Фонду гарантування вкладів фізичних осіб
||
№ Документа: 2647
Дата прийняття: 27.09.2018
Дата набрання чинності: 28.11.2018
Дата реєстрації в Мінюсті: 25.10.2018
Номер реєстрації в Мінюсті: 1214/32666
Внутрішній номер документа: Немає

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Про удосконалення порядку складання та подання звітності учасниками Фонду гарантування вкладів фізичних осіб
||
№ Документа: 2647
Дата прийняття: 27.09.2018
Дата набрання чинності: 28.11.2018
Дата реєстрації в Мінюсті: 25.10.2018
Номер реєстрації в Мінюсті: 1214/32666
Внутрішній номер документа: Немає