Connect with us

Законодавство

Оперативно-розшукові дії органів ДБР звільнять від обмеження у 50 000 грн готівки

Опубліковано

⚡ AI SUMMARY
Національний банк України пропонує зміни до положення про касові операції. Зокрема, зняття обмежень на готівкові розрахунки для фонду оперативно-розшукових дій Держбюро розслідувань, дозвіл небанківським установам залучати персонал для аутстафінгу касирів та деталізація вимог до забезпечення кас розмінною монетою для видачі здачі. Зауваження приймаються до 19 липня 2021 року.

Національний банк опублікував для обговорення проект постанови «Про внесення зміни до Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні», якою, зокрема пропонується:

– не поширювати обмеження на готівкові розрахунки (у розмірі 50 тис. грн) на використання готівкових коштів фонду оперативно-розшукових (негласних слідчих) дій, створеного на виконання Закону України «Про Державне бюро розслідувань»;

– уточнити, що можливість укладати угоди на надання послуги з надання персоналу (аутстафінг) для виконання функцій касира поширюється також і на небанківські фінансові установи;

– деталізувати вимогу щодо необхідності забезпечення суб’єктами господарювання наявності у касі достатньої кількості банкнот, обігової та/або розмінної монети для видачі здачі, виходячи з середньоденного обсягу готівкової виручки, з урахуванням бонусних програм лояльності та наявності пристроїв для приймання монет.

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються до 19 липня 2021 р. на електронну адресу: [email protected].

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2025
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.