Connect with us

Законодавство

По 10 мінімальних зарплат отримають переможці конкурсу «Учитель року»

Опубліковано

Кабінет Міністрів прийняв постанову, якою змінено порядок проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року» з урахуванням процесів децентралізації, утворення територіальних громад та можливих надзвичайних ситуацій природного й техногенного походження, карантину, запровадження протиепідемічних заходів тощо.

Конкурс проводитиметься у два тури:

– перший – в Автономній Республіці Крим, областях, Києві та Севастополі;

– другий – на загальнодержавному рівні.

Перший тур конкурсу може проводитися в один або декілька етапів, а другий тур проводиться у два етапи – відбірковий та фінальний.

Участь у другому турі беруть переможці першого туру в кожній номінації, на яких відповідний організаційний комітет подає до центрального організаційного комітету конкурсу матеріали, що визначені умовами та порядком проведення конкурсу.

Читайте також: Кваліфікаційні категорії і звання педпрацівників визначатиме КМУ

Під час надзвичайних ситуацій природного та техногенного походження, карантину, запровадження протиепідемічних заходів та інших обставин, що об’єктивно унеможливлюють проведення конкурсу або окремих його турів, конкурс або окремі його тури можуть проводитися в дистанційній формі. Рішення про це схвалюють відповідні організаційні комітети.

Читайте також: Студентам підвищили стипендії

Також збільшено преміальний фонд конкурсу – тепер переможці отримуватимуть премію в розмірі 10 мінімальних заробітних плат, а лауреати, які посядуть 2 та 3 місця, – премії в розмірі 9 та 8 мінімальних зарплат відповідно.

Міністерство освіти і науки нагадало, що у 2021/2022 навчальному році конкурс «Учитель року» проводитиметься в номінаціях «Основи правознавства», «Біологія», «Інформатика», «Мистецтво (музичне мистецтво)».

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.