Connect with us

Законодавство

Податкові керуючі отримали більше повноваження

Дата публікації:

Набрав чинності наказ Міністерства фінансів України «Про внесення змін до Порядку призначення та звільнення податкового керуючого з визначенням його функцій та повноважень» від 15 вересня 2020 р. № 560.

Змінами до Порядку, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 25 травня 2017 р. № 529, доповнено основні функції та повноваження податкового керуючого щодо:

– податкової застави – аналізом фінансового стану платника податків, що має податковий борг, та стану забезпечення такого боргу податковою заставою, здійсненням інших функцій, визначених законом (розд. III);

– продажу майна, яке перебуває у податковій заставі, та стягнення коштів – наданням дозволу на погашення усієї суми податкового боргу або його частини за рахунок майна платника податків, що перебуває у податковій заставі, здійсненням інших функцій, визначених законом (розд. V).

Також уточнено основні функції та повноваження податкового керуючого щодо адміністративного арешту майна, які можуть застосовуватися лише стосовно платників податків, що мають податковий борг, а за іншими підставами, передбаченими п. 94.1 ст. 94 Податкового кодексу, – посадовими особами податкових органів згідно з компетенцією (розд. IV).

Законодавство

Голови ОДА мають повідомити голів РДА, що припиняються, про їх звільнення

Опубліковано

on

Набрало чинності розпорядження Президента України «Про деякі питання, пов’язані з реорганізацією районних державних адміністрацій» від 18 січня 2021 р. № 6/2021-рп.

У зв’язку з проведенням реорганізації районних державних адміністрацій Президент доручив головам обласних державних адміністрацій в установленому порядку повідомити голів районних державних адміністрацій, що припиняються, про наступне звільнення з посади на підставі п. 6 ч. 2 ст. 9 Закону України «Про місцеві державні адміністрації».

Читати далі

Законодавство

Державну програму розвитку фізичної культури і спорту продовжили до 2024 р.

Опубліковано

on

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про продовження строку виконання Державної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на період до 2020 року» від 23 грудня 2020 р. № 1371.

Уряд продовжив на період до 2024 р. строк виконання Державної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на період до 2020 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 1 березня 2017 р. № 115.

Читати далі

Законодавство

Перенесення вихідних та робочих днів заборонять

Опубліковано

on

У Верховній Раді України зареєстровано проект Закону «Про внесення змін до статті 67 Кодексу законів про працю України щодо узгодження вітчизняного законодавства із законодавством країн членів Європейського Союзу у питанні перенесення робочих днів» № 4597.

Як зазначають ініціатори законопроекту у пояснювальній записці, щороку Уряд видає відповідні розпорядження про перенесення тих чи інших робочих днів, що є наступними після святкових або неробочих днів, визначених ст. 73 Кодексу законів про працю України, мотивуючи своє рішення створенням сприятливих умов для використання святкових та неробочих днів, а також раціональним використанням робочого часу.

Перенесення робочих днів є типовою радянською традицією, яка до сьогодні зберігається в деяких пострадянських країнах, зокрема, в Росії. Крім того, перенесення робочих днів призводить до 6-денного робочого тижня, подекуди – двічі на місяць, що є порушенням законодавчих вимог до мінімального часу відпочинку працівника, який не може бути зменшеним.

Таким чином, змінами до ст. 67 Кодексу законів про працю України пропонується заборонити перенесення вихідних та робочих днів на підприємстві, в установі або організації, крім випадків встановлених цим Кодексом.

Читати далі

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Facebook

TWITTER

Календар юриста

В тренді

Про внесення змін до Порядку призначення та звільнення податкового керуючого з визначенням його функцій та повноважень
||
№ Документа: 560
Дата прийняття: 15.09.2020
Дата набрання чинності: 16.10.2020
Дата реєстрації в Мінюсті: 01.10.2020
Номер реєстрації в Мінюсті: 961/35244
Внутрішній номер документа: Немає

© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2020
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Telegram
Про внесення змін до Порядку призначення та звільнення податкового керуючого з визначенням його функцій та повноважень
||
№ Документа: 560
Дата прийняття: 15.09.2020
Дата набрання чинності: 16.10.2020
Дата реєстрації в Мінюсті: 01.10.2020
Номер реєстрації в Мінюсті: 961/35244
Внутрішній номер документа: Немає