Connect with us

Законодавство

Працівники кримінально-виконавчої служби можуть розпорядитися грошовою допомогою на випадок своєї загибелі

Опубліковано

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 4 квітня 2025 р. № 383, якою визначено процедуру та строки передачі особами рядового і начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби керівнику органу, підприємства, установи, організації, які входять до складу Державної кримінально-виконавчої служби, а також табору для тримання військовополонених оригіналу особистого розпорядження у разі своєї загибелі (смерті) про виплату одноразової грошової допомоги особі (особам), яку (яких) особа рядового чи начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби обрала, з визначенням розміру частки таких осіб у відсотках для зберігання в особовій справі.

Затвердженим Порядком, зокрема передбачено, що особа рядового чи начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби має право скласти особисте розпорядження письмово у довільній формі.

Справжність підпису на особистому розпорядженні засвідчує керівник органу (установи) або нотаріус.

Особа рядового чи начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби рапортом повідомляє керівнику органу (установи) про своє бажання щодо засвідчення справжності підпису на особистому розпорядженні та його подальшої передачі для зберігання в особовій справі. Рапорт підлягає розгляду протягом трьох робочих днів.

За результатами розгляду рапорту особі рядового чи начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби з використанням засобів електронної комунікації за контактними даними (адреса електронної пошти, номер телефону), які відомі її безпосередньому керівнику, призначається зустріч з керівником органу (установи) для засвідчення справжності підпису на особистому розпорядженні.

Час та місце зустрічі призначається не пізніше ніж протягом десяти робочих днів з дня отримання керівником органу (установи) рапорту особи рядового чи начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби про своє бажання щодо засвідчення справжності підпису на особистому розпорядженні.

Читайте також: Гарантії щодо збереження місця роботи чи посади поширюються на працівника з дня прийняття його на військову службу під час дії воєнного стану

Особа рядового чи начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби подає керівнику органу (установи) завчасно складене особисте розпорядження, а також пред’являє документи, за якими підтверджується його особа.

Підтвердження особи рядового чи начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби здійснюється за паспортом громадянина України та службовим посвідченням особи рядового чи начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби.

Особисте розпорядження складається в паперовій формі за допомогою автоматизованих та/або друкувальних засобів. Допускається складення особистого розпорядження в рукописний спосіб. Текст особистого розпорядження повинен бути викладений розбірливо та без виправлень.

В особистому розпорядженні зазначається інформація про особу рядового чи начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби, яка його склала (прізвище, власне ім’я та по батькові (за наявності), дата народження, спеціальне звання, посада, орган (установа), де проходить службу особа рядового чи начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби), інформація про особу/осіб, на користь якої (яких) складено особисте розпорядження (прізвище, власне ім’я та по батькові (за наявності), дата народження, реєстраційний номер облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку в паспорті), контактні дані (поштова адреса та/або адреса електронної пошти, номер телефону), інші дані, відомі особі рядового і начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби, та розмір частки таких осіб у відсотках.

Керівник органу (установи) підтверджує особу рядового чи начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби, яка звернулася щодо засвідчення справжності підпису на особистому розпорядженні.

Особисте розпорядження підписується особою рядового чи начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби у присутності керівника органу (установи).

Також зверніть увагу на Правові позиції Верховного Суду щодо кримінальних правопорушень, пов’язаних з війною, та збірник Воєнний стан. Всі нормативні матеріали, алгоритми дій, роз’яснення, корисні ресурси.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Про затвердження Порядку та строків передачі особами рядового і начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби оригіналу особистого розпорядження керівнику органу, підприємства, установи, організації, які входять до складу Державної кримінально-виконавчої служби, а також табору для тримання військовополонених для зберігання в особовій справі
||
№ Документа: 383
Дата прийняття: 04.04.2025
Дата набрання чинності: 11.04.2025
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Про затвердження Порядку та строків передачі особами рядового і начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби оригіналу особистого розпорядження керівнику органу, підприємства, установи, організації, які входять до складу Державної кримінально-виконавчої служби, а також табору для тримання військовополонених для зберігання в особовій справі
||
№ Документа: 383
Дата прийняття: 04.04.2025
Дата набрання чинності: 11.04.2025
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає