Законодавство
Припинено співробітництво з СНД у галузі хімії і нафтохімії
⚡ AI SUMMARY
Україна виходить з Угоди про співробітництво у галузі хімії і нафтохімії з державами-учасницями СНД, укладеної у Москві у 1994 році. Відповідну постанову №402 ухвалив Кабінет Міністрів України 9 квітня 2024 року. Також, у ЗСУ вводиться посада начальника служби екологічної безпеки бригади.
Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 9 квітня 2024 р. № 402, якою постановлено вийти з Угоди про співробітництво у галузі хімії і нафтохімії, вчиненої 9 вересня 1994 р. у м. москві.
Нагадаємо, у ЗСУ уводять посаду начальника служби екологічної безпеки бригади
Читайте також збірник Воєнний стан. Всі нормативні матеріали, алгоритми дій, роз’яснення, корисні ресурси
Продовжити читання →







