Connect with us

Законодавство

Ратифіковано Угоду про цифрову торгівлю з Великою Британією

Опубліковано

Верховна Рада прийняла Закон (законопроект № 0245), яким ратифіковано Угоду про цифрову торгівлю між Україною та Сполученим Королівством Великої Британії і Північної Ірландії, учинену 20 березня 2023 р. у Києві та Лондоні.

Угодою передбачено внесення поправок до Угоди про політичне співробітництво, вільну торгівлю і стратегічне партнерство між Україною та Сполученим Королівством Великої Британії і Північної Ірландії, учиненої 8 жовтня 2020 р. та ратифікованої Законом України від 16 грудня 2020 р. № 1100-IX.

Читайте також: Штучний інтелект використовуватимуть у пріоритетних галузях економіки

Зокрема містяться положення про незастосування мит на передачу інформації за допомогою електронних засобів, укладання контрактів за допомогою електронних засобів, електронну автентифікацію та електронні довірчі послуги, електронне виставлення рахунків, безпаперову торгівлю, захист персональних даних, транскордонну передачу інформації за допомогою електронних засобів, розташування обчислювальних засобів, кібербезпеку, захист прав споживачів онлайн, небажані комерційні електронні повідомлення, відкритий доступ до Інтернету тощо.

Читайте також збірник Воєнний стан. Всі нормативні матеріали, алгоритми дій, роз’яснення, корисні ресурси

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.