Connect with us

Законодавство

Строковиків демобілізують у квітні – травні

Опубліковано

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби» № 149/2024, яким постановлено звільнити у квітні – травні 2024 р. у запас зі Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, інших утворених відповідно до законів України військових формувань військовослужбовців строкової військової служби, встановлений строк військової служби яких закінчився під час дії воєнного стану та військову службу яких продовжено понад встановлені строки.

Читайте також: Військовослужбовці, відряджені до державних органів, установ та організацій мають право на отримання додаткової винагороди, передбаченої постановою № 168

Нагадаємо, такі особи не можуть бути призвані на військову службу під час мобілізації протягом дванадцяти місяців з дня звільнення з військової служби в запас, якщо вони не висловили бажання продовжувати військову службу.

Водночас, визнано таким, що втратив чинність, Указ Президента України «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2022 році» від 29 грудня 2021 р. № 687/2021.

Читайте також збірник Воєнний стан. Всі нормативні матеріали, алгоритми дій, роз’яснення, корисні ресурси

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.