Connect with us

Законодавство

Три дні на інформування про зміну місця проживання під час мобілізації

У Верховній Раді України зареєстровано проект Закону щодо мудрої мобілізації та забезпечення оптимальної боєздатності військових підрозділів під час воєнного стану № 10209.

Зокрема змінами до Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» пропонується передбачити, що у період дії воєнного стану територіальні центри комплектування та соціальної підтримки можуть призвати на військову службу під час мобілізації і громадян військовозобов’язаного віку та стану здоров’я, які відповідно до цього закону мають право на відстрочку або є заброньованими органами державної влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування (за їхньою згодою), якщо ці громадяни мають досвід роботи протягом 2 і більше років на посадах, які передбачали використання вогнепальної зброї (і ці громадяни мали відповідний дозвіл).

Читайте також: Не менше 30 днів на відновлення бойової спроможності після перебування підрозділу в зоні бойових дій

Крім того, громадяни, які перебувають на військовому обліку, з моменту оголошення мобілізації у разі зміни місця проживання будуть зобов’язані протягом трьох робочих днів інформувати про це.

Нагадаємо, наразі громадянам, які перебувають на військовому обліку, з моменту оголошення мобілізації забороняється зміна місця проживання без дозволу посадової особи.

Нагадаємо, Воєнний стан. Всі нормативні матеріали, алгоритми дій, роз’яснення, корисні ресурси

Читати далі

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2023
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.