Connect with us

Законодавство

Ухвалення закону про розпорядження землями комунальної власності обмежить права громадян

Опубліковано

Правління Асоціації міст України закликало Президента та Голову Верховної Ради України не допустити ухвалення законопроекту про внесення змін до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо розпорядження землями комунальної власності» № 3801, який обмежить права пересічних громадян.

Так, законопроект пропонує запровадити голосування «кваліфікованою» більшістю у 2/3 голосів від загального складу ради для ухвалення рішень місцевої ради з питань розпорядження земельними ділянками комунальної форми власності.

Схвалення законопроекту зупинить процес прийняття рішень ради із земельних питань або призведе до порушення термінів розгляду таких рішень, що визначені Земельним кодексом України.

«Законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо розпорядження землями комунальної власності» зупинить процес ухвалення рішень місцевими радами з питань розпорядження землями. Насамперед, це торкнеться прав громадян, які, відповідно до Конституції України та Земельного кодексу України, мають право на набуття у власність та на отримання у тимчасове чи постійне користування земельних ділянок», – заявив голова Асоціації міст України Віталій Кличко.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.