Connect with us

Законодавство

Україна готує нові санкції проти рф на 50 років

Україна на 50 років заборонить будь-яке транспортне сполучення з країною-агресором росією.

Відповідна пропозиція викладена в розпорядженні Кабміну від 19 січня (№ 39-р). Вона буде внесена на розгляд Ради національної безпеки і оборони (РНБО) у 10-денний срок.

Читайте також: Рекомендації щодо користування Державним реєстром санкцій

Документом пропонується запровадити: заборону прямого повітряного сполучення з Україною, а також використання повітряного простору України та повітряного простору над відкритим морем, для всіх видів прямих і транзитних польотів повітряних суден, власниками (експлуатантами) яких є юридичні особи – резиденти рф; заборону в’їзду в Україну автотранспортних засобів (автобусів, вантажних автомобілів), зареєстрованих на території рф; заборону ввезення на митну територію України в усіх митних режимах залізничного рухомого складу (вагонів усіх видів, локомотивів) для осіб, пов’язаних з державою-агресором, а також рухомого складу, що взятий на облік залізницями рф. Також передбачена заборона плавання у внутрішніх водах України та заходження до морських портів України: суден під прапором рф та власниками яких є громадяни юрособи з росії.

Читайте також: Україна синхронізує санкції з міжнародними

Раніше Україна запровадила санкції проти банків рф на 50 років. Обмеження включають 10 пунктів, у тому числі зупинку операцій з активами, заборону встановлення ділових відносин з будь-якими фінустановами росії. Також Верховна Рада схвалила санкції проти ОПК росії на 50 років. Буде припинено дії будь-яких спільних проектів та промислових програм у сфері безпеки і оборони, учасниками яких є резиденти росії чи білорусі.

Джерело: Юридичний вісник України

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.