Законодавство
Україна вийшла з угоди про взаємодію міністерств внутрішніх справ СНД
⚡ AI SUMMARY
Україна вийшла з Угоди про взаємодію МВС країн СНД у боротьбі зі злочинністю від 1992 року, згідно з постановою Кабміну №74 від 23.01.2024.
Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 23 січня 2024 р. № 74, якою постановлено вийти з Угоди про взаємодію міністерств внутрішніх справ незалежних держав у сфері боротьби зі злочинністю, вчиненої 24 квітня 1992 р. в м. Алмати.
Нагадаємо, присяжних відбиратимуть з використанням ЄСІКС
Продовжити читання →







