Connect with us

Законодавство

Верховна Рада вдячна Польщі за внесок у боротьбу Українського народу проти російської агресії

У Верховній Раді України зареєстровано проект Постанови «Про Звернення Верховної Ради України до Сейму і Сенату Республіки Польща з подякою за плідну співпрацю та величезний прояв солідарності з Українським народом, який бореться проти російської агресії за свою свободу та незалежність» № 10067.

У Зверненні, зокрема наголошено на тому, що Україна та Український народ високо цінує значний внесок Республіки Польща в протидії повномасштабному російському вторгненню та висловлює глибоку і щиру вдячність парламенту Польщі, каденція якого завершується восени 2023 року, за чітку та активну позицію щодо підтримки України. Допомога наших польських колег є безцінною. В своїх законодавчих та особистих ініціативах польські парламентарі підтримали українців в нашій боротьбі за незалежність та зробили важливі кроки, які допомогли нашій країні дати відсіч агресії росії.

Читайте також: Заявників «Цифрової Європи» супроводжуватиме Офіс з розвитку підприємництва та експорту

Верховна Рада України від імені Українського народу безмежно вдячна Польському парламенту і Польському народу за надзвичайну допомогу у нашій війні за свободу та впевнена, що Польща та Польський народ і в подальшому так само щиро продовжать проявляти солідарність з Українським народом і активно підтримувати Україну в її боротьбі за незалежність та на шляху до європейської, євроатлантичної інтеграції, на шляху спільної європейської безпеки.

Україна впевнена, що і наступне скликання Польського парламенту буде не менш відкритим до спільної продуктивної співпраці, заснованої на взаємній довірі та повазі на користь Польського та Українського народів.

Переконані, що Польща і надалі ефективно долучатиметься до військо-технічної підтримки України, спільно працюватиме над виробленням безпекових гарантій, братиме активну участь у відновленні України та залученні інвестицій.

Депутати Верховної Ради України щиро вдячні кожному представнику Сейму та Сенату Республіки Польща за їх безцінний внесок в боротьбу Українського народу за свою свободу та переконані, що з допомогою парламенту Республіки Польща ми переможемо та обов’язково віддячимо і словами, і ділами.

Continue Reading

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2023
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.