Connect with us

Законодавство

Вступ України до ЄС: КМУ погодив 2 важливі законопроекти

Опубліковано

Чотирнадцятого листопада Кабінет Міністрів України погодив законопроекти, ухвалення яких є умовою для початку переговорів щодо вступу нашої держави до Європейського Союзу.

Читайте також: До 15 років позбавлення волі за бездіяльність правоохоронців щодо обігу наркотичних засобів

Про це повідомили міністр юстиції України Денис Малюська у Facebook та представник уряду у Верховній раді Тарас Мельничук у Telegram. За словами очільника Мін’юсту, уряд погодив два законопроекти: про збільшення кількості співробітників НАБУ на 300 осіб (поетапно, по сто протягом кожного з наступних років), та про виключення окремих положень із закону про запобігання корупції, що зменшують ефективність механізму декларування активів. «Прийняття цих двох законопроектів означатиме виконання одразу двох з чотирьох ключових рекомендацій, які надала нам Єврокомісія в своєму звіті щодо розширення. Будемо просити народних депутатів та профільний комітет розглянути ці ініціативи в пріоритетному порядку», — підкреслив міністр.

Читайте також: Розпочалася підготовка до переговорів зі вступу до ЄС

Своєю чергою Мельничук заявив, що першим законопроектом пропонується збільшити граничну чисельність штату Національного антикорупційного бюро України з 700 до 1000 працівників, передбачивши, зокрема збільшення кількості осіб начальницького складу з 500 до 750 осіб. «Враховуючи обмежені можливості фінансування в умовах правового режиму воєнного стану, реалізувати зазначені положення пропонується шляхом передбачення в прикінцевих та перехідних положеннях проекту акта забезпечення КМУ поетапного проведення конкурсу на заміщення додаткових вакантних посад», — підкреслив він.

Джерело: Юридичний вісник України

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.