Connect with us

Законодавство

Визначено особливості держреєстрації правових актів розвідувальних органів

Опубліковано

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про особливості державної реєстрації нормативно-правових актів розвідувальних органів» від 17 лютого 2021 р. № 112, якою затверджено Положення про особливості державної реєстрації нормативно-правових актів розвідувальних органів, що містять таємну інформацію.

Положення визначає особливості державної реєстрації нормативно-правових актів розвідувальних органів, що містять таємну інформацію та мають грифи секретності «Особливої важливості», «Цілком таємно», «Таємно» та інші, зокрема актів, що містять розвідувальну таємницю (акти розвідувальних органів).

Державну реєстрацію актів розвідувальних органів здійснюють уповноважені посадові особи Мін’юсту, перелік яких затверджується Міністром юстиції за погодженням з керівниками розвідувальних органів.

Уповноважені особи здійснюють державну реєстрацію актів розвідувальних органів після отримання в установленому законодавством порядку допуску та доступу до державної таємниці і доступу до розвідувальної таємниці.

Акти розвідувальних органів подаються для державної реєстрації виключно в паперовій формі у кількості, що відповідає кількості суб’єктів нормотворення.

Оригінали актів розвідувальних органів та інші документи, які подаються для державної реєстрації, надсилаються на ім’я Міністра юстиції, у конверті з поміткою «Особисто», оформленому із дотриманням вимог законодавства про державну таємницю.

У разі коли акт розвідувального органу відповідає вимогам законодавства, орган державної реєстрації приймає рішення про його державну реєстрацію. До Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів вносяться виключно відомості про вид зареєстрованого акта розвідувального органу, його дату і номер акта, гриф секретності, дату реєстрації в Мін’юсті, реєстраційний номер.

Якщо під час державної реєстрації встановлено, що акт розвідувального органу не відповідає вимогам законодавства, орган державної реєстрації на прохання розвідувального органу повертає такий акт для доопрацювання або відмовляє в його державній реєстрації відповідно до законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів.

Оригінал акта розвідувального органу та документи, які були подані разом з ним для державної реєстрації, повертаються розвідувальному органу листом за підписом Міністра юстиції.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Про особливості державної реєстрації нормативно-правових актів розвідувальних органів
||
№ Документа: 112
Дата прийняття: 17.02.2021
Дата набрання чинності: 19.02.2021
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Про особливості державної реєстрації нормативно-правових актів розвідувальних органів
||
№ Документа: 112
Дата прийняття: 17.02.2021
Дата набрання чинності: 19.02.2021
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає