Законодавство
Як купити дитячий садок на електронному аукціоні?
Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації» від 10 травня 2018 р. № 432.
Порядок визначає механізм проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації з використанням електронної торгової системи, яка забезпечує авторизацію учасників.
Адміністратор (юридична особа, визначена урядом) забезпечує наявність актуальної інформації про аукціон на сайті та цілодобове функціонування системи. Доступ потенційних покупців до електронних сервісів надає оператор електронного майданчика.
Орган приватизації зобов’язаний викласти в системі дані про об’єкти малої приватизації через особистий електронний кабінет.
Для проведення аукціону з продажу об’єктів малої приватизації створюється аукціонна комісія, що діє відповідно до положення затвердженим Фондом державного майна та органом місцевого самоврядування. Стартову ціну об’єкта приватизації має право визначити комісія.
Особа, яка має намір взяти участь в електронному аукціоні, повинна сплати реєстраційний та гарантійний внески для набуття статусу учасника аукціону. В разі перемоги, учасник зобов’язаний підписати протокол, який складається аукціонною комісією, та протягом 3 днів направити його до комісії. Якщо ж переможець не підпише протокол про проведення аукціону, то він не буде допущений до наступних торгів з продажу цього ж самого об’єкту.
До орієнтовного переліку об’єктів приватизації державної власності, які будуть виставлені на продаж у 2018 р. (затверджений наказом ФДМУ від 10 січня 2018 р. № 28 ) входять здебільшого приміщення дитячих садків, таборів, їдалень, школи, медпункти і т. ін.).
You must be logged in to post a comment Login