Connect with us

Законодавство

Заклади фізкультури і спорту отримають в оренду майно без аукціону

Опубліковано

Комітет з питань молоді і спорту рекомендував Верховній Раді України прийняти за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо сприяння розвитку фізичної культури і спорту» від 27 травня 2020 р. № 3550.

Змінами до ст. 48 Закону України «Про фізичну культуру і спорт», ст. 15 Закону «Про оренду державного та комунального майна» пропонується надати право соціально важливим закладам фізичної культури і спорту на отримання в оренду державного та комунального майна без проведення аукціону за умови збереження та використання орендованих приміщень для розвитку фізичної культури і спорту.

Також пропонується привести термінологію Закону України «Про фізичну культуру і спорт» у відповідність до Закону України «Про освіту».

У Комітеті наголосили на тому, що після набуття чинності новою редакцією Закону України «Про оренду державного і комунального майна» бази олімпійської та паралімпійської підготовки, спортивні клуби, дитячо-юнацькі спортивні школи, спеціалізовані заклади освіти спортивного профілю, школи вищої спортивної майстерності, центри олімпійської підготовки тощо не мають права на отримання в оренду державного і комунального майна без проведення аукціону, а це суттєво ускладнює їх роботу, створює додаткові витрати та бюрократичну тяганину.

«Тому, якщо сотні тисяч дітей будуть позбавлені можливостей займатися спортом через суттєве зростання вартості оренди, навіть фінансові здобутки державного та місцевих бюджетів від проведення аукціонів будуть знівельовані витратами, пов’язаними з погіршенням здоров’я дітей та збільшенням дитячої злочинності», – зауважили в Комітеті.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.