Connect with us

Законодавство

Запроваджується субвенція на будівництво швидкоспоруджуваних захисних споруд

Опубліковано

У Верховній Раді України зареєстровано проект Закону щодо можливості фінансування будівництва швидкоспоруджуваних захисних споруд цивільного захисту та/або найпростіших укриттів за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам № 10047.

Новою ст. 103-7 Бюджетного кодексу України запропоновано встановити, що для створення фонду захисних споруд в особливий період та під час дії правового режиму воєнного стану на території України надається субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва швидкоспоруджуваних захисних споруд цивільного захисту та/або найпростіших укриттів за рахунок джерел формування фонду ліквідації наслідків збройної агресії.

Читайте також: Центри лікування громадян з тяжкими мінно-вибуховими травмами створять у кожному регіоні

Рішення про виділення коштів з фонду ліквідації наслідків збройної агресії, порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва швидкоспоруджуваних захисних споруд цивільного захисту та/або найпростіших укриттів, визначається Кабінетом Міністрів України.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.