Законодавство
Працівники соцзахисту можуть вступити до резерву для роботи на деокупованих територіях
Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 15 березня 2024 р. № 295, якою визначено процедуру формування кадрового резерву працівників сфери соціального захисту населення для роботи на деокупованих територіях України.
Метою створення резерву є забезпечення структурних підрозділів з питань соціального захисту населення та закладів соціального захисту населення державної та комунальної форми власності, які утворено на деокупованих територіях України або які відновили роботу на таких територіях, працівниками для надання соціальних послуг і забезпечення функціонування системи соціального захисту населення на таких територіях.
Читайте також: Без військової підготовки не допускатимуть до роботи в держсекторі
Резерв формується із працівників, які провадять професійну діяльність у сфері соціального захисту населення, кваліфікаційні характеристики посад яких зазначено у Випуску 80 «Соціальні послуги» Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників, затвердженому наказом Мінсоцполітики від 29 березня 2017 р. № 518, Типових професійно-кваліфікаційних характеристиках посадових осіб місцевого самоврядування, затверджених наказом НАДС від 7 листопада 2019 р. № 203-19, Каталозі типових посад державної служби і критеріях віднесення до таких посад, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 23 жовтня 2023 р. № 1109, а також із працівників, які бажають провадити професійну діяльність у зазначеній сфері.
Зарахування працівника сфери соціального захисту населення до резерву здійснюється адміністратором системи на підставі інформації, яка вноситься до інформаційної (автоматизованої) системи «Кадровий резерв працівників сфери соціального захисту населення для роботи на деокупованих територіях України» в електронній формі через особистий кабінет користувача.
Читайте також збірник Воєнний стан. Всі нормативні матеріали, алгоритми дій, роз’яснення, корисні ресурси